Menu

Wzorniki

Przykładowe wzory nadruków na szklane wypełnienia z grafiką

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia jest miejscem twórczej, kreatywnej, ale też ciężkiej pracy nad przyrządzanymi posiłkami, wymagającej ergonomicznych rozwiązań technicznych. Meble kuchenne na wymiar Sajteo zainspirują Cię swoim designem i estetyką wykonania, a także ułatwią gotowanie dzięki optymalnemu dla Twej kuchni rozmieszczeniu blatów roboczych, półek, szuflad czy sprzętów AGD do zabudowy. Dobrym rozwiązaniem może też być wyspa kuchenna. Ponadto najlepsze akcesoria i efektowne oświetlenie mebli kuchennych mogą, w zależności od potrzeb, zdziałać cuda w Twojej kuchni.

Swoją kuchnię możesz zaprojektować sam lub opowiedzieć nam jak ją sobie wyobrażasz, a my zadbamy o realizację tych wyobrażeń. Jeśli kompletnie nie masz pomysłu np. w przypadku bardzo małej kuchni, nasi doświadczeni fachowcy chętnie doradzą Ci jak urządzić kuchnię na wymiar, by była ładna, funkcjonalna i służyła Ci przez długie lata. Bo Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!
Meble kuchenne na wysoki połysk, wyspy kuchenne na wymiar, grafika za szkłem w kuchni - to tylko niektóre z naszych propozycji.
Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów, wielu rodzajów frontów kuchennych (MDF, płyta, drewno), zdycydować czy chcesz fronty błyszczące (lakierowane lub foliowane), matowe, czy może szklane w specjalnych okuciach, a może skusisz się na piękną grafikę na frontach szafek kuchennych. Oferujemy wiele różnych rodzajów blatów, zawiasów, szuflad, koszy cargo i innych elementów mebli kuchennych na zamówienie.